DOLAR

12,4902$%3.08

EURO

14,1202%4.02

STERLİN

16,6855£%3.24

ÇEYREK ALTIN

11.464,11%3,26

BİST100

1.776,41%-2,35

BİTCOİN

668680฿%-5.31662

a

Vali Ünlü’den Öğretmenlere Güllü Kutlama

4 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle okul ziyaretlerinde bulunan Vali Enver Ünlü, öğretmenlere gül vererek günlerini kutladı.

4 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle okul ziyaretlerinde bulunan Vali Enver Ünlü, öğretmenlere gül vererek günlerini kutladı.

Vali Ünlü, 25 Kasım Perşembe günü; Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi, Mimar Sinan Anadolu Lisesi ve 19 Eylül İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

Gayet sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaretler sırasında öğretmenlerle uzun uzun sohbet eden Vali Ünlü, salgın kurallarına gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

Bir öğretmen çocuğu ve öğretmen lisesi mezunu olarak öğretmenlerin kendisi için çok kıymetli olduğunu ifade eden Vali Ünlü, ziyaret sonrası yaptığı paylaşımda; “‘Mutlu Çocuklar ve Güçlü Türkiye’ diyerek müşterek bir gayede birleştiğimiz kıymetli öğretmenlerimizi ziyaret ettik. Kendilerine bahşedilen özel ve güçlü vasıflarla geleceği yetiştiren eğitim neferlerimizle gurur duyuyoruz. Mukaddes bir mesleği tercih eden, onun getirdiği sorumlulukları sırtlayan, öğrencisinin içindeki cevheri keşfeden ve istikbal ışıltılı gözlere dikkatle bakan kıymetli öğretmenlerimiz; sizlerle güçlü, sizlerle umutluyuz. Değerli Öğretmenlerimiz; Eğitim ağacımızın en gür yaprakları sizlersiniz. Evlatlarımızın aydınlık yarınları ve ülkemizin müreffeh geleceği sizin ellerinizde. Oluşan her yeni kuşakta, yetişen her gencimizde sizin imzanız bulunacak. Göreviniz zor, hakkınız ödenmez; emekleriniz için teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaret ettiği okullarda öğrencilerle de birlikte olan Vali Ünlü “Okul ziyaretlerimizde sevgili öğrencilerimizle birlikteydik. Dünya çok büyük bir gökyüzü ve siz bu büyük güzellik içine bahşedilmiş birer yıldız tanesisiniz. Işığınızın farkındayız, daha çok parlayın diye hep yanınızdayız” ifadelerini kullandı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Vali Ünlü, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Koordinasyon Kurulları Video Konferans Toplantısına KatıldıHIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0